fotograf na ślub warszawa


Rekomendacje

Przesympatyczny fotograf, potrafiący utrwalić nastrój chwili. Dziękujemy za uwiecznienie najważniejszej dla nas chwili - naszego ślubu. Polecamy wszystkim!

Magda i Wojtek

Łukasz jest bardzo uważny i świetnie się z nim współpracuje.
Na pewno będzie nam towarzyszył w kolejnych okazjach wymagających fotografowania :)

Agata i Seweryn

To jest niesamowite z jaką łatwością Łukasz potrafi zatrzymać czas i ruch na zdjęciu. Oglądając nasze zdjęcia ślubne mamy wrażenie, że to ruchome obrazy. Dziękujemy!

Paulina i Rafał

Łukasz jest świetnym fotografem! Potrafi w nienachalny sposób znajdować się tam gdzie dzieje się coś ważnego, ma bardzo dobry kontakt z ludzmi. Dodatkowo jest bardzo słowny jeżeli chodzi o terminy. Mocno polecam!

Mariusz Gralewski
prezes GoldenLine Sp. z o.o.

Sesję plenerową bardzo miło wspominamy! Zdjęcia wyszły świetnie, uchwycony został dosłownie każdy moment tego wspaniałego dnia :) Zdjęcia są bardzo piękne i naturalne. Fotoksiążka prześliczna, bardzo polecam, bo to super pamiątka.

Ania i Arek

Polecam Łukasza jako bardzo kompetentnego i słownego fotografa. Dzięki niemu nasza córka Eliza ma piękną pamiątkę ze swojego chrztu. Uważam że zdjęcia są wyjątkowe, klimatyczne, a przy tym oprawione bardzo elegancko i ze smakiem. Pamiątka warta inwestycji!

Marta

Zdjęcia są idealne, dopracowane wszystkie szczegóły. Bardzo dziękujemy naszemu fotografowi za ciężką pracę, trud, dużą cierpliwość oraz indywidualne podejście jakim wykazał się podczas fotografowania naszego wielkiego dnia.

Patrycja i Piotr

Łukasz, głowa pełna pomysłów i dobry sprzęt - tyle było trzeba aby wyszły zdjęcia, na które do dzisiaj nie możemy się napatrzeć. Dzięki temu, że podszedłeś to tego na luzie i z uśmiechem na twarzy mogliśmy poczuć się bardzo swobodnie, świetnie się przy tym bawiąc, a te niezapomniane chwile zostały uwiecznione na tych genialnych fotkach. Dziękujemy!

Anita i Paweł

Łukasz to fotograf, który umie uchwycić to co w chwili najpiękniejsze. Jeśli poszukujecie fotografa kreatywnego szalonego a zarazem profesjonalisty
z czystym sercem polecam Łukasza.

Agata i Lukasz

Jeśli chcecie uwiecznić najważniejsze chwile w swoim życiu nie wahajcie się wybrać Łukasza!

Renata i Wojtek

Łukasz nie potrzebuje rekomendacji. Od początku wiedzieliśmy, że praca z nim będzie samą przyjemnością. I nie myliliśmy się...
Przede wszystkim dziękujemy za wsparcie i atmosferę na sesji. A przyszłym parom polecamy Łukasza - jeżeli chcecie aby Wasze zdjęcia były oryginalne i wyjątkowe. Sesja na lotnisku i wesołym miasteczku będzie dla Nas niezapomnianą przygodą na lata. I wiem, że Wy też będziecie zadowoleni.

Ewa i Janusz


© 2017 luksite.eu.
Referencje i opinie.
Zrzeszenie Profesjonalnych Fotografów Ślubnych Jestem członkiem
Zrzeszenia Profesjonalnych
Fotografów Ślubnych
Skontaktuj się ze mną:
fotografia@luksite.eu
+48 692 408 853